Plugins - Yoast Duplicate Post - Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (119 entries)

note: translators: %1$s and %2$s are replaced by opening and closing anchor tags.
en: Yoast respects your privacy. Read %1$sour privacy policy%2$s on how we handle your personal information.
ca: Yoast respecta la vostra privadesa. Llegiu la nostra %1$spolítica de privadesa%2$s per saber com gestionem la vostra informació personal.

en: Welcome notice
ca: Avís de benvinguda

en: Show welcome notice
ca: Mostra l'avís de benvinguda

note: translators: %s: Yoast Duplicate Post.
en: You've successfully installed %s!
ca: Heu instal·lat correctament %s!

en: You have successfully subscribed to the newsletter. Please check your inbox.
ca: Us heu subscrit correctament al butlletí. Comproveu la vostra safata d'entrada.

en: Please enter valid e-mail address.
ca: Introduïu una adreça de correu electrònic vàlida

en: Something went wrong. Please try again later.
ca: Alguna cosa ha anat malament. Torneu-ho a provar més tard

en: Added
ca: Afegida

en: Removed
ca: Eliminada

en: An error occurred while deleting the Rewrite & Republish copy.
ca: S'ha produït un error en suprimir la còpia de reescriptura i reedició.

note: Description of the plugin
en: The go-to tool for cloning posts and pages, including the powerful Rewrite & Republish feature.
ca: L'eina de a clonar entrades i pàgines, incloent la potent funció reescriptura i reedició.

note: translators: 1: The page title with a link to the frontend page, 2: The scheduled date and time.
en: This rewritten page %1$s is now scheduled to replace the original page. It will be published on %2$s.
ca: Aquesta pàgina reescrita %1$s ara està programada per reemplaçar la pàgina original. Es publicarà el %2$s.

note: translators: 1: The post title with a link to the frontend page, 2: The scheduled date and time.
en: This rewritten post %1$s is now scheduled to replace the original post. It will be published on %2$s.
ca: Aquesta entrada reescrita %1$s ara està programada per reemplaçar l'entrada original. Es publicarà el %2$s.

en: Schedule republish
ca: Programa republicació

note: translators: %s: Date on which the post is to be republished.
en: Republish on: %s
ca: Republica a: %s

en: Compare
ca: Compara

en: Do you want to compare your changes with the original version before merging? Please save any changes first.
ca: Voleu comparar els vostres canvis amb la versió original abans de fusionar? Primer deseu els canvis.

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Rewrite & Republish of %s
ca: Reescripció i republicació de %s

[ctx: verb]
en: Rewrite & Republish
ca: Reescriu i republica

note: translators: %s: Post title.
en: Rewrite & Republish &#8220;%s&#8221;
ca: Reescriu i republica &#8220;%s&#8221;

en: Show these links
ca: Mostra aquests enllaços

en: Warning: users will be able to copy, rewrite and republish all posts, even those of other users.
ca: Avís: els usuaris podran copiar, reescriure i tornar a publicar totes les entrades, fins i tot les d'altres usuaris.

en: Rewrite & Republish
ca: Reescriu i republica

en: In a metabox in the Edit screen
ca: En una metacaixa a la pantalla d'edició

en: Post format
ca: Format de l'entrada

en: The original post has been edited in the meantime. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
ca: L'entrada original s'ha editat mentrestant. Si feu clic a "Republica", aquesta entrada reescrita substituirà l'entrada original.

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s post duplicated. You can now start rewriting your post in the duplicate of the original post. Once you choose to republish it your changes will be merged back into the original post. | %s posts duplicated. You can now start rewriting your posts in the duplicates of the original posts. Once you choose to republish them your changes will be merged back into the original post.
ca[0]: %s missatge duplicat. Ara podeu començar a reescriure l'entrada al duplicat de l'entrada original. Un cop trieu tornar a publicar-la, els canvis es fusionaran de nou a l'entrada original.
ca[1]: %s missatges duplicats. Ara podeu començar a reescriure les entrades als duplicats de les entrades originals. Un cop trieu tornar a publicar-les, els canvis es fusionaran de nou a les entrades originals.

en: Your original post has been replaced with the rewritten post. You are now viewing the (rewritten) original post.
ca: L'entrada original s'ha substituït per l'entrada reescrita. Ara esteu veient l'entrada original (reescrita).

note: translators: %1$s: scheduled date of the copy, %2$s: scheduled time of the copy.
en: A duplicate of this post was made, which is scheduled to replace this post on %1$s at %2$s.
ca: S'ha fet un duplicat d'aquesta entrada, el qual està programat per reemplaçar aquesta entrada el %1$s a les %2$s.

en: A duplicate of this post was made. Please note that any changes you make to this post will be replaced when the duplicated version is republished.
ca: S'ha fet un duplicat d'aquesta entrada. Tingueu en compte que qualsevol canvi que feu a aquesta entrada es reemplaçarà quan es torni a publicar la versió duplicada.

en: You can only make one Rewrite & Republish duplicate at a time, and a duplicate of this post already exists in the trash. Permanently delete it if you want to make a new duplicate.
ca: Només podeu fer un duplicat de reescriptura i reedició alhora, i un duplicat d'aquesta entrada ja existeix a la paperera. Suprimiu-lo permanentment si voleu fer un nou duplicat.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
ca: Ara podeu començar a reescriure la vostra entrada en aquest duplicat de l'entrada original. Si feu clic a «Republica», aquesta entrada reescrita substituirà l'entrada original.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", your changes will be merged into the original post and you’ll be redirected there.
ca: Ara podeu començar a reescriure la vostra entrada en aquest duplicat de l'entrada original. Si feu clic a «Republica», els vostres canvis es fusionaran amb l'entrada original i se us redirigirà allà.

en: An error occurred while republishing the post.
ca: S'ha produït un error en tornar a publicar l'entrada.

en: Republish
ca: Republica

en: You cannot create a copy for Rewrite & Republish if the original is not published or if it already has a copy.
ca: No podeu crear una còpia per a reescriure i republicar si l'original no està publicat o si ja té una còpia.

en: Copy creation failed, could not create a copy.
ca: Ha fallat la creació de la còpia. No s'ha pogut crear una còpia.

en: You cannot create a copy of a post which is intended for Rewrite & Republish.
ca: No podeu crear una còpia d'una entrada destinada a reescriure i republicar.

en: &larr; Return to editor
ca: &larr; Torna a l'editor

note: translators: %s: original item link (to view or edit) or title.
en: Compare changes of duplicated post with the original (&#8220;%s&#8221;)
ca: Compara els canvis de l'entrada duplicada amb l'original (&#8220;%s&#8221;)

en: Changes overview failed, could not find original post.
ca: Ha fallat la vista general dels canvis, no s'ha pogut trobar l'entrada original.

note: translators: %s: post ID.
en: Changes overview failed, could not find post with ID %s.
ca: Ha fallat la vista general dels canvis, no s'ha pogut trobar l'entrada amb l'identificador %s.

en: No post has been supplied!
ca: No s'ha proporcionat cap entrada!

en: You aren't allowed to duplicate this post
ca: No teniu permís per duplicar aquesta entrada

en: Subscribe
ca: Subscriure's

note: translators: 1: Code start tag, 2: Code closing tag, 3: Link start tag to the template tag documentation, 4: Link closing tag.
en: You can also use the template tag %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sMore info on the template tag%4$s.
ca: També podeu utilitzar l'etiqueta de plantilla %1$sduplicate.post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sMés informació sobre l'etiqueta de plantilla%4$s.

note: translators: %s: Post title.
en: New draft of &#8220;%s&#8221;
ca: Nou esborrany de &#8220;%s&#8221;

[ctx: verb]
en: Clone
ca: Clona

note: translators: %s: post title
en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>
ca: L'article original del qual s'ha copiat és: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>

en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>
ca: L'article original del qual s'ha copiat és: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>

en: Delete reference to original item.
ca: Esborra la referència a l'element original.

en: Email address
ca: Adreça electrònica

note: translators: 1: Yoast
en: If you want to stay up to date about all the exciting developments around Duplicate Post, subscribe to the %1$s newsletter!
ca: Si voleu estar al dia de tots els esdeveniments emocionants al voltant de Duplica Post, subscriviu-vos al butlletí %1$s

note: Author of the plugin
en: Enrico Battocchi & Team Yoast
ca: Enrico Battocchi i l'equip del Yoast

note: translators: %s: Post title.
en: Clone &#8220;%s&#8221;
ca: Clona &#8220;%s&#8221;

en: Original item
ca: Element original

en: After the title in the Post list
ca: Després del títol de la llista d'entrades

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox in Quick Edit
ca: També podreu eliminar la referència a l'element original amb una casella de selecció a  l'edició ràpida

en: In a column in the Post list
ca: En una columna a la llista d'entrades

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox
ca: També podreu suprimir la referència a l’element original amb una casella de selecció

en: Show original item:
ca: Mostra l'element original:

en: Settings sections
ca: Seccions de configuració

en: Settings for Duplicate Post
ca: Configuració del Duplicate Post

note: translators: %s: post title
en: View &#8220;%s&#8221;
ca: Mostra &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Preview &#8220;%s&#8221;
ca: Previsualitza &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
ca: Edita &#8220;%s&#8221;

en: Current user is not allowed to copy posts.
ca: L'usuari actual no pot copiar publicacions.

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
ca: probablement és millor tenir-ho desactivat, a no ser que tingueu uns requeriments molt especials

en: Documentation
ca: Documentació

en: Bulk Actions
ca: Accions en massa

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
ca: Podeu fer servir * com a comodí en comptes de caràcters alfanumèrics o destacats: per exemple camp*

en: Menu order
ca: Ordre del menú

en: Author
ca: Autor

en: Template
ca: Plantilla

en: Featured Image
ca: Imatge destacada

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s item copied. | %s items copied.
ca[0]: %s element copiat.
ca[1]: %s elements copiats.

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements.
ca: Si els enllaços es mostren per als tipus de contingut personalitzats registrats per temes o extensions, depèn del seu ús dels elements estàndard de la interfície d'usuari de WordPress

en: Select the post types you want the plugin to be enabled for.
ca: Seleccioneu els tipus d'entrada en què vulgueu que l'extensió estigui activa

en: Enable for these post types
ca: Habilita per a aquests tipus de contingut

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors.
ca: Les contrasenyes i el contingut de les publicacions protegides amb contrasenya podran ser visibles per als usuaris i visitants no desitjats

en: Show/hide private taxonomies
ca: Mostra/oculta les taxonomies privades

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
ca: Afegiu aquest número a l'ordre original del menú (en blanc o zero per mantenir el mateix valor)

en: Increase menu order by
ca: Augmentar l'ordre del menú en

en: except pingbacks and trackbacks
ca: excepte retropings i retroenllaços

en: Comments
ca: Comentaris

en: Children
ca: Fill

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Password
ca: Contrasenya

en: Content
ca: Contingut

en: Excerpt
ca: Extracte

en: Slug
ca: Àlies

en: Status
ca: Estat

en: Date
ca: Data

en: Title
ca: Títol

en: Post/page elements to copy
ca: Elements d'entrada/pàgina a copiar

en: Display
ca: Visualització

en: Permissions
ca: Permisos

en: What to copy
ca: Què copiar

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
ca: Les característiques de còpia d'aquest tipus de publicació no estan habilitades a la pàgina d'opcions

en: Settings
ca: Configuració

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Admin bar
ca: Barra d'administració

en: Edit screen
ca: Pantalla d'editar

en: Post list
ca: Llista de publicacions

en: Show links in
ca: Mostrar enllaços a

en: Roles allowed to copy
ca: Perfils als que es permet fer còpies

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
ca: Sufix per afegir després del títol, e.g. "(dup)" (en blanc sense sufix)

en: Title suffix
ca: Sufix del títol

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
ca: Prefix per afegir abans del títol, e.g. "Còpia de" (en blanc sense prefix)

en: Title prefix
ca: Prefix del títol

en: Do not copy these taxonomies
ca: No copiar aquestes taxonomies

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied.
ca: Llista separada per comes dels camps meta que no s'han de copiar

en: Do not copy these fields
ca: No copies aquests camps

en: Duplicate Post Options
ca: Opcions de Duplicate Post

en: Copy creation failed, could not find original:
ca: La creació de la còpia ha fallat, no s'ha pogut trobar l'original:

en: No post to duplicate has been supplied!
ca: No s'ha proporcionat cap publicació per duplicar!

en: New Draft
ca: Esborrany nou

en: Copy to a new draft
ca: Còpia a un esborrany nou

en: Clone
ca: Clona
