Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (390 entries)

en: %1$s at %2$s
ca: %1$s a les %2$s

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
ca[0]: %s error de configuració detectat
ca[1]: %s errors de configuració detectats

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
ca: &#8212;Trieu una opció&#8212;

en: &mdash; Select &mdash;
ca: &mdash; Selecciona &mdash;

en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
ca: (Aquest missatge s'ha afegit a Contact Form 7 versió %s.)

en: (opens in a new tab)
ca: (s'obre en una pestanya nova)

en: (optional)
ca: (opcional)

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
ca: La propietat <code>%1$s</code> de l'objecte <code>WPCF7_ContactForm</code> <strong>ja no és accessible</strong>. En el seu lloc, utilitzeu el mètode <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
ca: Les <strong>preferències addicionals</strong> proporcionen un lloc on podeu personalitzar el comportament d'aquest formulari de contacte, afegint fragments de codi.

en: <strong>Attention reCAPTCHA users:</strong> Google attempts to make all reCAPTCHA users migrate to reCAPTCHA Enterprise, meaning Google charges you for API calls exceeding the free tier. Contact Form 7 supports <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a>, and we recommend it unless you have reasons to use reCAPTCHA.
ca: <strong>Atenció als usuaris de reCAPTCHA:</strong> Google intenta que tots els usuaris de reCAPTCHA migrin a reCAPTCHA Enterprise, cosa que significa que Google us cobra les crides d'API que superin el llindar gratuït. Contact Form 7 admet <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a> i us el recomanem tret que tingueu motius per utilitzar reCAPTCHA.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
ca: <strong>Contact Form 7 %1$s necessita un WordPress %2$s o superior.</strong> <a href="%3$s">Actualitzeu el WordPress</a> primer.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
ca: <strong>Duplica</strong> - Clona aquest formulari de contacte. Un formulari de contacte clonat hereta tot el contingut de l'original, però té una ID diferent.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
ca: <strong>Edita</strong> - Obre la pàgina d'edició d'aquest formulari de contacte. També podeu arribar a aquesta pàgina fent clic al títol del formulari de contacte.

en: <strong>Error:</strong> Invalid key values.
ca: <strong>Error:</strong> Valors de clau no vàlids.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
ca: <strong>Formulari</strong> és el contingut del formulari en HTML. Pots fer servir HTML arbitrari, permès dins d'un element del formulari. També pots fer servir aquí les etiquetes de formulari de Contact Form 7.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
ca: <strong>Correu electrònic (2)</strong> és una plantilla de correu addicional que funciona de manera similar a Correu electrònic. Correu electrònic (2) difereix en que s'envia únicament quan el primer correu s'ha enviat amb èxit.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
ca: <strong>Correu electrònic</strong> administra la plantilla de correu (capçaleres i cos del missatge) que enviarà aquest formulari de contacte. Podeu fer servir aquí les etiquetes de correu electrònic de Contact Form 7.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
ca: <strong>Títol</strong> és el títol d'un formulari de contacte. Aquest títol només es fa servir per etiquetar un formulari de contacte, i es pot editar.

en: <strong>Warning:</strong> The <a href="%s">Really Simple CAPTCHA</a> plugin is not active.
ca: <strong>Avís:</strong> l'extensió <a href="%s">Really Simple CAPTCHA</a> no està activa.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
ca: Una etiqueta de formulari és un codi abreujat entre claudàtors, usat en el contingut del formulari. Una etiqueta de formulari generalment representa un camp d'entrada, i els seus components es poden dividir en quatre parts: tipus, nom, opcions i valors. Contact Form 7 és compatible amb diversos tipus d'etiquetes de formulari que inclouen camps de text, camps de nombre, camps de data, caselles de verificació, botons de selecció, menús, camps de càrrega de fitxers, CAPTCHAs, i camps de preguntes.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
ca: Una etiqueta de correu electrònic també és un codi abreujat entre claudàtors que es pot utilitzar en cada camp a Correu electrònic i Correu electrònic (2). Una etiqueta de correu electrònic representa un valor d'entrada de l'usuari a través del camp d'entrada d'una etiqueta de formulari corresponent.

en: API Key
ca: Clau API

en: API configuration cleared.
ca: Configuració de l'API netejada.

en: API key
ca: Clau API

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
ca: Suprimeix les claus

[ctx: API keys]
en: Remove key
ca: Suprimeix la clau

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
ca: Les claus API de reCAPTCHA versió 3 són diferents de les de la versió 2; les claus de la versió 2 no funcionen amb l'API de la versió 3. Heu de tornar a registrar els llocs web per obtenir claus noves de la versió 3. Per a més detalls, consulteu %s.

en: Acceptable file types
ca: Tipus de fitxers acceptats

en: Acceptance checkbox
ca: Casella d'acceptació

en: Acceptance checkbox form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de casella d'acceptació

en: Add Contact Form
ca: Afegiu un formulari de contacte

en: Add form submitters to your contact lists
ca: Afegeix els remitents del formulari a les llistes de contactes

en: Additional Settings
ca: Preferències addicionals

en: Additional Settings (%d)
ca: Preferències addicionals (%d)

en: Additional headers
ca: Capçaleres addicionals

en: Akismet is active on this site.
ca: L'Akismet està actiu en aquest lloc web.

en: Akismet returns a spam response.
ca: L'Akismet retorna una resposta brossa.

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
ca: Sense l'autorització, no es compartirà cap informació que proporcioneu amb els proveïdors de servei.

en: App Secret
ca: Clau secreta de l'aplicació

en: Attachment file does not exist at %path%.
ca: No existeix aquest fitxer adjunt a %path%.

en: Author
ca: Autor

en: Available Actions
ca: Accions disponibles

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
ca: Abans de plorar per haver perdut correus&#8230;

en: Brevo integration
ca: Integració amb Brevo

en: Brevo is active on this site.
ca: Brevo està actiu en aquest lloc web.

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
ca: Els CAPTCHA estan dissenyats per distingir els robots brossa dels humans i, per tant, estan indefensos davant els spammers humans. A diferència dels CAPTCHA, l'Akismet comprova els enviaments de formularis amb la base de dades global de brossa; això vol dir que l'Akismet és una solució integral contra la brossa. És per això que considerem que l'Akismet és la peça central de l'estratègia de prevenció de la brossa.

en: Cannot create existing contact form.
ca: No s'ha pogut crear el formulari de contacte.

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Checkboxes form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de caselles de selecció

en: Class attribute
ca: Atribut de classe

en: Close
ca: Tanca

en: Close this dialog box
ca: Tanca aquesta finestra emergent

en: Cloudflare Turnstile integration
ca: Integració de Cloudflare Turnstile

en: Colons are used in form-tag names.
ca: Els dos punts s'utilitzen en els noms de les etiquetes dels formularis.

en: Complete payment
ca: Pagament complet

en: Condition
ca: Condició

en: Configuration error is detected.
ca: S'ha detectat un error de configuració.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
ca[0]: La validació de la configuració s'ha completat. S'ha trobat un formulari de contacte no vàlid.
ca[1]: La validació de la configuració s'ha completat. S'han trobat %s formularis de contacte no vàlids

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
ca: La validació de la configuració s'ha completat. No s'ha trobat cap formulari de contacte no vàlid.

en: Consented
ca: Consentit

en: Contact
ca: Contacte

en: Contact Form
ca: Formulari de contacte

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
ca: Contact Form 7 no emmagatzema enlloc els missatges enviats. Per tant, pot ser que perdeu missatges importants per sempre si el vostre servidor de correu té problemes o si cometeu un error en la configuració del correu electrònic.

en: Contact Form 7 has completed the <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">removal of the Constant Contact integration</a>. We recommend <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a> as an alternative.
ca: Contact Form 7 ha completat la <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">supressió de la integració amb Constant Contact</a>. Us recomanem <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a> com a alternativa.

en: Contact Form 7 needs your support.
ca: El Contact Form 7 necessita la vostra ajuda.

en: Contact Form 7 supports spam-filtering with <a href="%1$s">Akismet</a>. <a href="%2$s">Cloudflare Turnstile</a> blocks annoying spambots. Plus, using <a href="%3$s">disallowed list</a>, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
ca: El Contact Form 7 admet el filtratge de brossa amb <a href="%1$s">Akismet</a>. <a href="%2$s">Cloudflare Turnstile</a> bloca els robots de correu brossa molestos. A més, si utilitzeu la <a href="%3$s">llista de bloqueig</a>, podreu blocar els missatges que continguin paraules clau especificades o els que s'hagin enviat des d'adreces IP especificades.

en: Contact Forms
ca: Formularis de contacte

en: Contact form
ca: Formulari de contacte

en: Contact form %d
ca: Formulari de contacte %d

en: Contact form created.
ca: Formulari de contacte creat.

en: Contact form deleted.
ca: Formulari de contacte suprimit.

en: Contact form editor tabs
ca: Pestanyes de l'editor del formulari de contacte

en: Contact form not found.
ca: No s'ha trobat el formulari de contacte.

en: Contact form saved.
ca: Formulari de contacte desat.

en: Contact lists
ca: Llistes de contactes

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
ca: Copieu aquest codi i enganxeu-lo al contingut d'una entrada, pàgina o giny de text:

en: Could not access filesystem.
ca: No s'ha pogut accedir al sistema de fitxers.

en: Date
ca: Data

en: Date field
ca: Camp de data

en: Date field form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de camp de data

en: Date format that the sender entered is invalid
ca: El format de la data no és vàlid.

en: Date is earlier than minimum limit
ca: La data és anterior al límit mínim

en: Date is later than maximum limit
ca: Aquesta data supera la data límit establerta.

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Deprecated settings are used.
ca: S'estan utilitzant opcions obsoletes

en: Disallowed words (%s) are used.
ca: S'utilitzen paraules no permeses (%s).

en: Disallowed words are used.
ca: S'utilitzen paraules no permeses.

en: Dismiss
ca: Descarta

en: Do you need help?
ca: Necessiteu ajuda?

en: Docs
ca: Documents

en: Dots are used in form-tag names.
ca: Els punts s'utilitzen en els noms de les etiquetes dels formularis.

en: Drop-down menu
ca: Menú desplegable

en: Drop-down menu form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de menú desplegable

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Edit
ca: Edita

en: Edit &#8220;%s&#8221;
ca: Edita &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
ca: Edita el formulari de contacte

en: Email address field
ca: Camp d'adreça electrònica

en: Email address field form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de camp d'adreça electrònica

en: Email address that the sender entered is invalid
ca: L'adreça electrònica introduïda no és vàlida

en: Email marketing
ca: Màrqueting per correu electrònic

en: Enter title here
ca: Introduïu el títol aquí

en: Error in deleting.
ca: Error en suprimir.

en: Exclude a line from output if all of its mail-tags are blank
ca: Exclou una línia del resultat si totes les etiquetes de correu electrònic estan en blanc

en: FAQ
ca: PMF

en: FAQ about Configuration Validator
ca: Preguntes freqüents sobre el validador de la configuració

en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
ca: S'ha produït un error en adjuntar un fitxer. %s no és un fitxer llegible.

en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
ca: S'ha produït un error en adjuntar un fitxer. %s no està al directori permés.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
ca: S'ha produït un error en adjuntar un fitxer. La mida total del fitxer supera el límit de 25 megabytes.

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: File size limit
ca: Límit de mida del fitxer

en: File uploading field
ca: Camp de càrrega de fitxers

en: File uploading field form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de camp de càrrega de fitxers

en: For more information:
ca: Per a més informació:

en: Form
ca: Formulari

en: Form-tag Generator: %s
ca: Generador d'etiquetes de formulari: %s

en: Form-tags
ca: Etiquetes de formulari

en: From
ca: De

en: From: %s
ca: De: %s

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
ca: La funció %1$s està <strong>obsoleta</strong> des de la versió %2$s de Contact Form 7! Feu servir %3$s en el seu lloc.

en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
ca: La funció %1$s s'ha cridat incorrectament. %2$s %3$s

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">drop-down menu</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">menú desplegable</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/date-field/">date input field</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un <a href="https://contactform7.com/date-field/">camp d'entrada de data</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">file uploading field</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">camp de càrrega de fitxers</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/number-fields/">number input field</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un <a href="https://contactform7.com/number-fields/">camp d'entrada de números</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/quiz/">quiz</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un <a href="https://contactform7.com/quiz/">qüestionari</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/submit-button/">submit button</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un <a href="https://contactform7.com/submit-button/">botó d'enviament</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">URL input field</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un <a href="https://contactform7.com/text-fields/">camp d'entrada d'URL</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">multi-line plain text input area</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'una <a href="https://contactform7.com/text-fields/">àrea d'entrada de text sense format de diverses línies</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">single-line plain text input field</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un <a href="https://contactform7.com/text-fields/">camp d'entrada de text sense format d'una línia</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">telephone number input field</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un <a href="https://contactform7.com/text-fields/">camp d'entrada de número de telèfon</a>.

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">checkboxes</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un grup de <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">caselles de selecció</a>.

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">radio buttons</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un grup de <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">botons d'opció</a>.

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">acceptance checkbox</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'una <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">casella d'acceptació</a>.

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/text-fields/">email address input field</a>.
ca: Genera una etiqueta de formulari d'un <a href="https://contactform7.com/text-fields/">camp d'entrada d'adreça electrònica</a>.

en: Getting spammed? You have protection.
ca: Rebeu brossa? Podeu protegir-vos.

en: HTML Disallowance: %s
ca: HTML no permès: %s

en: HTML tags are used in a message.
ca: S'han utilitzat etiquetes HTML en un missatge.

en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
ca: Resposta HTTP: %1$s %2$s %3$s des de %4$s

en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
ca: Hola,
    
    Aquest és un correu electrònic de confirmació enviat des de %1$s.
    
    Hem rebut la vostra tramesa des del nostre formulari web, segons la qual ens heu permès afegir-vos a la nostra llista de contactes. Però el procés encara no s'ha completat. Per completar-lo, feu clic al següent enllaç.
    
    %2$s
    
    Si no era la vostra intenció, o si no teniu idea de per què heu rebut aquest missatge, no feu clic a l'enllaç i ignoreu aquest missatge. Mai recopilarem ni utilitzarem les vostres dades personals sense el vostre consentiment explícit.
    
    Atentament,
    %1$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
ca: Aquí hi ha algunes opcions disponibles per ajudar-vos a solucionar els problemes.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
ca: El ganxo %1$s està <strong>obsolet</strong> des de la versió %2$s de Contact Form 7 sense cap alternativa disponible.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
ca: %1$s és <strong>obsolet</strong> des de la versió %2$s de Contact Form 7! Utilitzeu %3$s en el seu lloc.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
ca: En passar el ratolí sobre una fila de la llista de formularis de contacte es mostraran enllaços d'acció que us permetrà gestionar el vostre formulari. Podeu realitzar les següents accions:

en: ID attribute
ca: Atribut d'identificador

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
ca: A <strong>Missatges</strong>, podeu editar diversos tipus de missatges utilitzats per a aquest formulari de contacte. Aquests missatges són relativament curts, com un missatge d'error de validació que apareix quan es deixa en blanc un camp obligatori.

en: In bytes. You can use kb and mb suffixes.
ca: En bytes. Podeu utilitzar els sufixos kb i mb.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
ca: En els següents camps, podeu utilitzar aquestes etiquetes de correu electrònic:

en: Insert Tag
ca: Insereix una etiqueta

en: Install a message storage plugin before this happens to you. <a href="%s">Flamingo</a> saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
ca: Instal·leu una extensió d'emmagatzematge de missatges abans que us passi això. <a href="%s">Flamingo</a> desa tots els missatges dels formularis de contacte a la base de dades. Flamingo és una extensió gratuïta per a WordPress creada pel mateix autor que Contact Form 7.

en: Integration
ca: Integració

en: Integration with External API
ca: Integració amb API externa

en: Invalid Stripe Payment Intent ID detected.
ca: S’ha detectat un identificador d’intenció de pagament de Stripe no vàlid.

en: Invalid action URL is detected.
ca: S'ha detectat un URL d'acció no vàlid.

en: Invalid key values.
ca: Valors de clau no vàlids.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
ca: S'ha usat una sintaxi incorrecta en el camp %name%.

en: Invalid mailbox syntax is used.
ca: S'ha usat una sintaxi incorrecta.

en: Invalid tag name (%s) is specified.
ca: S'ha especificat un nom d'etiqueta (%s) no vàlid.

en: It is hard to continue to maintain this plugin without support from users like you.
ca: És difícil continuar mantenint aquesta extensió sense el suport d'usuaris com vosaltres.

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
ca: No es permet utilitzar fitxers fora del directori de wp-content.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
ca: Una altra extensió de formulari de contacte. Simple però flexible.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Learn how your data is processed.
ca: Conegueu com es tracten les vostres dades.

en: Length
ca: Longitud

en: Mail
ca: Correu

en: Mail (2)
ca: Correu (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
ca: Correu (2) és una plantilla de correu electrònic addicional que s'utilitza sovint com a resposta automàtica.

en: Mail-tags
ca: Etiquetes de correu electrònic

en: Manage your contact lists
ca: Gestioneu les llistes de contactes

en: Manage your email templates
ca: Gestioneu les plantilles de correu electrònic

en: Max
ca: Màxim

en: Message Body:
ca: Cos del missatge:

en: Message body
ca: Cos del missatge

en: Messages
ca: Missatges

en: Min
ca: Mínim

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
ca: Una configuració errònia provoca errors en l'enviament de missatges o altres problemes. Valida ara els teus formularis de contacte.

en: Multiple form controls are in a single label element.
ca: Hi ha diversos controls de formulari en un sol element d'etiqueta.

en: Not consented
ca: No consentit

en: Number field
ca: Camp numèric

en: Number field form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de camp numèric

en: Number format that the sender entered is invalid
ca: El format numèric és incorrecte.

en: Number is larger than maximum limit
ca: Aquesta xifra supera el màxim establert.

en: Number is smaller than minimum limit
ca: Aquesta xifra està per sota del mínim establert.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
ca: En aquesta pàgina podeu editar un formulari de contacte. Un formulari de contacte es compon dels següents elements:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
ca: En aquesta pantalla, podeu gestionar els formularis de contacte proporcionats per Contact Form 7. Podeu gestionar un nombre il·limitat de formularis de contacte. Cada formulari de contacte té un identificador i un codi de substitució únics ([contact-form-7 ...]). Per inserir un formulari de contacte en una entrada o giny de text, inseriu el codi de substitució en el contingut corresponent.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
ca: En aquesta pantalla, podeu gestionar els serveis que estan disponibles a través de Contact Form 7. L'API us permetrà col·laborar amb els serveis que estan disponibles.

en: One item per line.
ca: Un element per línia.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
ca: Un o més camps tenen un error. Reviseu-los i torneu-ho a provar.

en: One pipe-separated question-answer pair (question|answer) per line.
ca: Un parell de pregunta-resposta separats per una barra vertical (pregunta|resposta) per línia.

en: Opt-in confirmation from %s
ca: Confirmació d'acceptació de %s

en: Option 1
    Option 2
    Option 3
ca: Opció 1
    Opció 2
    Opció 3

en: Overview
ca: Resum

en: Payment is required. Please pay by credit card.
ca: El pagament és obligatori. Pagueu amb targeta de crèdit.

en: Payments
ca: Pagaments

en: Pipe-separated file types list. You can use file extensions and MIME types.
ca: Llista de tipus de fitxers separats per barres verticals. Podeu utilitzar extensions de fitxer i tipus MIME.

en: Please enter a URL.
ca: Introduïu un URL.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
ca: Introduïu una data amb el format AAAA-MM-DD.

en: Please enter a number.
ca: Introduïu un número.

en: Please enter a telephone number.
ca: Introduïu un número de telèfon.

en: Please enter an email address.
ca: Introduïu una adreça electrònica.

en: Please fill out this field.
ca: Ompliu aquest camp.

en: Proceed to checkout
ca: Vés a caixa

en: Professional services
ca: Serveis professionals

en: Publishable Key
ca: Clau publicable

en: Put the condition for consent here.
ca: Poseu aquí la condició del consentiment.

en: Questions and answers
ca: Preguntes i respostes

en: Quiz
ca: Qüestionari

en: Quiz form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de qüestionari

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Radio buttons form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de botons d'opció

en: Range
ca: Interval

en: Save
ca: Desa

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Search Contact Forms
ca: Cerca formularis de contacte

en: Search results for: <strong>%s</strong>
ca: Resultats de la cerca per a: <strong>%s</strong>

en: Secret Key
ca: Clau secreta

en: Select an email template:
ca: Seleccioneu una plantilla de correu electrònic:

en: Select lists to which contacts are added:
ca: Seleccioneu les llistes a les quals s'afegeixen els contactes:

en: Selectable values
ca: Valors seleccionables

en: Send
ca: Envia

en: Send a welcome email to new contacts
ca: Envia un correu electrònic de benvinguda als nous contactes

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
ca: El remitent no ha introduït una resposta correcta a la pregunta

en: Sender email address does not belong to the site domain.
ca: L'adreça de correu del remitent no pertany al domini del lloc web.

en: Sender&#8217;s message failed to send
ca: El missatge del remitent no s'ha pogut enviar

en: Sender&#8217;s message was sent successfully
ca: El missatge del remitent s'ha enviat correctament

en: Sending mail has been aborted.
ca: L'enviament del correu s'ha cancel·lat.

en: Settings
ca: Configuració

en: Settings saved.
ca: S'ha desat la configuració.

en: Setup integration
ca: Configura la integració

en: Shortcode
ca: Codi de substitució

en: Show welcome panel
ca: Mostra el panell de benvinguda

en: Site Key
ca: Clau del lloc web

en: Slider
ca: Selector lliscant

en: Spam filtering with Akismet
ca: Filtratge de brossa amb l'Akismet

en: Spam protection
ca: Protecció contra brossa

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
ca: Els emissors de correu brossa ho ataquen tot, i els formularis de contacte no són una excepció. Abans de què us arribi brossa, protegiu els formularis de contacte amb les potents característiques anti brossa que ofereix Contact Form 7.

en: Spinbox
ca: Selector de valor

en: Status
ca: Estat

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Brevo, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Brevo offers unlimited contacts and advanced marketing features.
ca: Emmagatzemeu i organitzeu els contactes mentre es protegeix la privadesa de l'usuari en Brevo, la plataforma CRM i de màrqueting per correu electrònic líder a Europa. Brevo ofereix contactes il·limitats i característiques avançades de màrqueting.

en: Stripe integration
ca: Integració amb Stripe

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe&#8217;s software tools to accept payments securely and expand globally.
ca: Stripe és una manera simple i potent d'acceptar pagaments en línia. Stripe no té quotes de configuració, no té quotes mensuals i no té costos ocults. Milions de negocis confien en les eines de programari de Stripe per acceptar pagaments de manera segura i expandir-se arreu del món.

en: Stripe is active on this site.
ca: Stripe està actiu en aquest lloc web.

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
ca: Stripe no està disponible en aquest lloc web. És necessari un lloc web amb HTTPS activat.

en: Subject
ca: Assumpte

en: Subject: %s
ca: Assumpte: %s

en: Submission was referred to as spam
ca: Sembla que aquest missatge és brossa

en: Submit
ca: Envia

en: Submit button
ca: Botó d'enviament

en: Submit button form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de botó d'enviament

en: Submitted nonce is invalid.
ca: El nombre nonce enviat no és vàlid.

en: Support
ca: Suport

en: Support forums
ca: Fòrums de suport

en: Telephone number field
ca: Camp de número de telèfon

en: Telephone number field form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de camp de número de telèfon

en: Telephone number that the sender entered is invalid
ca: El número de telèfon introduït no és vàlid

en: Text area
ca: Àrea de text

en: Text area form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari d'àrea de text

en: Text field
ca: Camp de text

en: Text field form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de camp de text

en: Thank you for your message. It has been sent.
ca: Gràcies pel vostre missatge. Ha estat enviat.

en: The Constant Contact integration has been removed.
ca: La integració de Constant Contact s'ha eliminat.

en: The answer to the quiz is incorrect.
ca: La resposta a la pregunta no és correcta.

en: The capital of Brazil? | Rio
ca: La capital del Brasil? | Rio

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
ca: El codi introduït no coincideix amb CAPTCHA

en: The form-tag to be inserted into the form template
ca: L'etiqueta de formulari que s'ha d'inserir a la plantilla del formulari

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
ca: El quart paràmetre ($mail_tag) ha de ser una instància de la classe WPCF7_MailTag.

en: The request payload format is not supported.
ca: El format de la càrrega útil de la sol·licitud no és compatible.

en: The requested contact form was not found.
ca: No s'ha trobat aquest formulari de contacte.

en: The total size of attachment files is too large.
ca: La mida total dels fitxers adjunts és massa gran.

en: The uploaded file is too large.
ca: El fitxer penjat és massa gran.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
ca: També hi ha etiquetes de correu electrònic especials que tenen noms específics, però que no tenen etiquetes de formulari corresponents. Es fan servir per representar la informació meta dels enviaments a través del formulari, com l'adreça IP del remitent o l'URL de la pàgina.

en: There are invalid mail header fields.
ca: Hi ha camps de capçalera no vàlids.

en: There are several ways for you to <a href="%s">contribute to the project</a>: testing, coding, translating it into your local languages, helping other users, financial donations, etc, etc. We equally welcome you regardless of the way you contribute.
ca: Hi ha diverses maneres de <a href="%s">contribuir al projecte</a>: provar-lo, programar, traduir-lo a les vostres llengües locals, ajudar altres usuaris, donacions econòmiques, etc. Us donem la benvinguda igualment, independentment de la manera com hi contribuïu.

en: There are terms that the sender must accept
ca: Hi ha termes que s'han d'acceptar

en: There is a field that the sender must fill in
ca: Hi ha un camp que falta omplir

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
ca: Hi ha un camp on el contingut és més llarg que la longitud màxima permesa

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
ca: Hi ha un camp on el contingut és més curt que la longitud mínima permesa

en: There is a possible empty field.
ca: Pot ser que hi hagi un camp buit.

en: There is no valid unit tag.
ca: No hi ha cap etiqueta vàlida d'unitat.

en: There was an error deleting the contact form.
ca: S'ha produït un error en suprimir el formulari de contacte.

en: There was an error saving the contact form.
ca: S'ha produït un error en desar el formulari.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
ca: S'ha produït un error en intentar enviar el vostre missatge. Intenteu-ho de nou més tard.

en: There was an error uploading the file.
ca: S'ha produït un error en penjar el fitxer.

en: There was an unknown error uploading the file.
ca: S'ha produït un error desconegut en penjar el fitxer.

en: This checkbox is optional.
ca: Aquesta casella de selecció és opcional.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
ca: Aquest formulari de contacte fa servir CAPTCHA, però les llibreries necessàries (GD i FreeType) no estan disponibles al vostre servidor.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
ca: Aquest formulari de contacte fa servir CAPTCHA, però la carpeta temporal pels fitxers (%s) no existeix o no hi ha permís d'escriptura. Podeu crear la carpeta o canviar-ne els permisos manualment.

en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
ca: Aquest formulari de contacte inclou camps de pujada de fitxers, però la carpeta temporal per als fitxers (%s) no existeix o no té permís d'escriptura. Podeu crear la carpeta o canviar-ne els permisos manualment.

en: This contact form is available only for logged in users.
ca: Aquest formulari de contacte només està disponible per a usuaris registrats.

en: This email is a receipt for your contact form submission on our website (%1$s %2$s) in which your email address was used. If that was not you, please ignore this message.
ca: Aquest correu electrònic és un rebut per a l'enviament del formulari de contacte al nostre lloc web (%1$s %2$s) en què es va utilitzar la vostra adreça de correu electrònic. Si no heu estat vós, ignoreu aquest missatge.

en: This field expects the submitter URL.
ca: Aquest camp requereix l'URL de qui envia el formulari.

en: This field expects the submitter email.
ca: Aquest camp requereix el correu electrònic de qui envia el formulari.

en: This field expects the submitter name.
ca: Aquest camp requereix el nom de qui envia el formulari.

en: This field expects the submitter telephone number.
ca: Aquest camp requereix el número de telèfon de qui envia el formulari.

en: This field has a too early date.
ca: Aquest camp té una data massa anticipada.

en: This field has a too large number.
ca: Aquest camp té un número massa gran.

en: This field has a too late date.
ca: Aquest camp té una data massa tardana.

en: This field has a too long input.
ca: Aquest camp té un valor massa llarg.

en: This field has a too short input.
ca: Aquest camp té un valor massa curt.

en: This field has a too small number.
ca: Aquest camp té un número massa petit.

en: This form uses Akismet to reduce spam.
ca: Aquest formulari utilitza l'Akismet per reduir la brossa.

en: This is a notification that a contact form was submitted on your website (%1$s %2$s).
ca: Aquesta és una notificació que indica que s'ha enviat un formulari de contacte al lloc web (%1$s %2$s).

en: This is a required field.
ca: Aquest és un camp obligatori.

en: Title
ca: Títol

en: To
ca: A

en: To use the user input in the email, insert the corresponding mail-tag %s into the email template.
ca: Per utilitzar les dades entrades per l'usuari al correu electrònic, inseriu l'etiqueta de correu %s corresponent a la plantilla de correu electrònic.

en: Too many items are selected.
ca: S'han seleccionat massa elements.

en: Turnstile is Cloudflare&#8217;s smart CAPTCHA alternative, which confirms web visitors are real and blocks unwanted bots without slowing down web experiences for real users.
ca: Turnstile és l'alternativa intel·ligent de CAPTCHA de Cloudflare, que confirma que els visitants del web són persones reals i bloqueja els bots no desitjats sense alentir l'experiència dels usuaris reals.

en: Turnstile is active on this site.
ca: Turnstile està actiu en aquest lloc.

en: Turnstile token is empty.
ca: El testimoni de Turnstile és buit.

en: Turnstile validation failed.
ca: Ha fallat la validació de Turnstile.

en: URL field
ca: Camp d’URL

en: URL field form-tag generator
ca: Generador d'etiqueta de formulari de camp d'URL

en: URL that the sender entered is invalid
ca: L'adreça URL introduïda no és vàlida

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
ca: Els elements HTML no disponibles s'utilitzen en la plantilla del formulari.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
ca: S'han utilitzat noms no disponibles (%names%) per als controls de formulari.

en: Undefined value was submitted through this field.
ca: S'ha enviat un valor sense definir a través d'aquest camp.

en: Unique identifier for the contact form.
ca: Identificador únic per al formulari de contacte.

en: Unsafe email config is used without sufficient protection.
ca: Esteu fent servir una configuració insegura i sense la protecció suficient del correu electrònic.

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Uploadable file size exceeds PHP&#8217;s maximum acceptable size.
ca: La mida del fitxer que voleu pujar supera el màxim permès per PHP.

en: Uploaded file is not allowed for file type
ca: El fitxer penjat és un d'un tipus que no està permès

en: Uploaded file is too large
ca: El fitxer és massa gran

en: Uploading a file fails for PHP error
ca: La càrrega d'un fitxer falla per error del PHP

en: Uploading a file fails for any reason
ca: La càrrega d'un fitxer falla per qualsevol motiu

en: Use HTML content type
ca: Utilitza contingut HTML

en: Use Mail (2)
ca: Utilitza el correu (2)

en: Use of tag generator instances older than version 2 is deprecated. Version %1$s instance (%2$s) detected.
ca: L'ús d'instàncies del generador d'etiquetes anteriors a la versió 2 està obsolet. S'ha detectat una instància (%2$s) de la versió %1$s.

en: Use the first item as a label.
ca: Utilitza el primer element com a etiqueta.

en: Use this text as the placeholder.
ca: Utilitza aquest text com a text de mostra.

en: User-Agent string is unnaturally short.
ca: La cadena de l'agent d'usuari és anormalment curta.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
ca[0]: Valida %s formulari de contacte
ca[1]: Valida %s formularis de contacte

en: Validate Configuration
ca: Valida la configuració

en: Validate Contact Form 7 Configuration
ca: Valida la configuració de Contact Form 7

en: Validation errors occurred
ca: Hi ha errors de validació

en: Welcome email
ca: Correu electrònic de benvinguda

en: Welcome panel
ca: Quadre de benvinguda

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
ca: Mentre que les etiquetes de formulari tenen una sintaxi relativament complexa, no cal conèixer-la per afegir-les, ja que podeu fer servir el generador d'etiquetes (el botó <strong>Insereix etiqueta</strong> en aquesta pantalla).

en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (<a href="%1$s">Cloudflare Turnstile</a>). Even payment services are natively supported (<a href="%2$s">Stripe</a>).
ca: Amb l'ajuda de l'aprenentatge automàtic basat en el núvol, els serveis anti-brossa protegiran els formularis (<a href="%1$s">Cloudflare Turnstile</a>). Fins i tot els serveis de pagament s'admeten de manera nativa (<a href="%2$s">Stripe</a>).

en: Wrap each item with a label element.
ca: Envolta cada element amb l'element d'etiqueta.

en: Y/m/d
ca: d/m/Y

en: You are not allowed to access contact forms.
ca: No teniu permisos per accedir als formularis de contacte.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
ca: No teniu permisos per accedir a aquest formulari de contacte.

en: You are not allowed to create a contact form.
ca: No teniu permisos per crear un formulari de contacte.

en: You are not allowed to delete this item.
ca: No teniu permisos per suprimir aquest element.

en: You are not allowed to edit this contact form.
ca: No teniu permisos per editar aquest formulari de contacte.

en: You are not allowed to edit this item.
ca: No teniu permisos per editar aquest element.

en: You are not allowed to upload files of this type.
ca: No teniu permisos per penjar fitxers d'aquest tipus.

en: You are not allowed to validate configuration.
ca: No teniu permisos per validar la configuració.

en: You can add customization code snippets here. For details, see <a href="%s">Additional settings</a>.
ca: Podeu afegir fragments de codi de personalització aquí. Per a més informació, consulteu <a href="%s">Paràmetres addicionals</a>.

en: You can also use this old-style shortcode:
ca: També podeu fer servir aquest codi de substitució antic:

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see <a href="%s">Editing messages</a>.
ca: Podeu editar els missatges que s'utilitzen en diverses situacions aquí. Per a més informació, vegeu <a href="%s">Edita els missatges</a>.

en: You can edit the email template here. For details, see <a href="%s">Setting up mail</a>.
ca: Podeu editar la plantilla de correu electrònic aquí. Per a més informació, vegeu <a href="%s">Configuració del correu</a>.

en: You can edit the form template here. For details, see <a href="%s">Editing form template</a>.
ca: Podeu editar la plantilla del formulari aquí. Per a més informació, vegeu <a href="%s">Edició de la plantilla del formulari</a>.

en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see <a href="%s">Integration with external APIs</a>.
ca: Podeu ampliar les possibilitats dels vostres formularis de contacte integrant-los amb serveis externs. Per a més informació, vegeu <a href="%s">Integració amb API externes</a>.

en: You can set up the Brevo integration here. For details, see %s.
ca: Podeu configurar la integració amb Brevo aquí. Per a més detalls, consulteu %s.

en: You have no active email template yet.
ca: Encara no hi ha cap plantilla de correu electrònic activa.

en: You have no contact list yet.
ca: Encara no hi ha cap llista de contactes.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
ca: No esteu identificats. Assegureu-vos que és correcta la clau proporcionada per a l'API.

en: You have strong allies to back you up.
ca: Teniu aliances fortes que us donen suport.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
ca: Primer haureu de registrar un compte amb el servei que tingueu pensat utilitzar. Un cop registrats, haureu d'autoritzar a Contact Form 7 per accedir al servei amb el teu compte.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
ca: Heu d'acceptar els termes i condicions abans d'enviar el missatge.

en: Your contact forms will become more powerful and versatile by integrating them with external APIs. With CRM and email marketing services, you can build your own contact lists (<a href="%s">Brevo</a>).
ca: Els formularis de contacte seran més potents i versàtils si els integreu amb API externes. Mitjançant CRM i serveis de màrqueting per correu electrònic, podeu crear les llistes de contactes (<a href="%s">Brevo</a>).

en: Your email
ca: El correu electrònic

en: Your entered code is incorrect.
ca: Heu introduït un codi incorrecte.

en: Your message
ca: El missatge

en: Your name
ca: El nom

en: acceptance
ca: acceptació

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
ca: Inseriu un formulari de contacte que hàgiu creat amb Contact Form 7.

[ctx: block keyword]
en: form
ca: formulari

en: checkboxes
ca: caselles de selecció

en: date
ca: data

en: drop-down menu
ca: menú desplegable

en: email
ca: correu electrònic

en: file
ca: fitxer

en: g:i a
ca: G:i

en: number
ca: número

en: quiz
ca: qüestionari

en: radio buttons
ca: botons d'opció

en: reCAPTCHA is active on this site.
ca: reCAPTCHA està actiu en aquest lloc.

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
ca: El reCAPTCHA us protegeix contra la brossa i altres tipus d'abús automatitzat. Amb el mòdul d'integració per al reCAPTCHA de Contact Form 7, podeu bloquejar les trameses de formulari abusives dels bots brossa.

en: reCAPTCHA response token is empty.
ca: El testimoni de resposta de reCAPTCHA està buit.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
ca: La puntuació de reCAPTCHA (%1$.2f) és inferior al llindar (%2$.2f).

en: submit
ca: envia

en: tel
ca: telèfon

en: text area
ca: Àrea de text
